Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esetleg vki tu-d segíteni /...

Esetleg vki tu-d segíteni / válaszolni?

Figyelt kérdés
Augusztus elején jött meg a fehérfolyásom, sajnos nagyon összevissza van egyszer van, nincs, egyszer sok, egyszer kevés.9-en vagyunk csajok ebből 4-nek már megjött a mensije. Nem tudom hogy ez számít-e, de szept. -ben volt egy este amikor annyira görcsölt a hasam hogy na, nagyon fájt. Félek a mensitől, mert a barinőm azt mondta hogy nagyon szar dolog és így hogy januárban 12 vagyok amikor már fél éve lesz folyásom sokan írják hogy számítsak rá. Akkor most mit tegyek?

2013. dec. 9. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát számíts rá. Ezen kívül mást nem tehetsz és nem is kell tenned.
2013. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle. Van akinek nagyon fáj, de van olyan is akinek egyáltalán nem. Ne siettesd, de ne is 'rettegj' tőle. Majd megjön ha meg kell jönnie.
2013. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Betét mindig legyen nálad, mert bármikor megjöhet a menstruációd, de nem lehet tudni, hogy mikor. Lehet, hogy előbb mint gondolnád, de lehet, hogy csak évek múlva.
2013. dec. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, anyunak egyszer mutattam a bugyim ,meg gondolom amikor rakta be a mosást ő is látta hogy már megjött a fehérfolyásom ,de nem beszéltünk róla, így amióta megjött nem használok tisztasági betétet ,de szeretnék mert pl: tesin ultra szar érezni hogy folyik ki belőlem, olyan mintha vízbe ültem volna. Volt már olyan hogy barinőmtől akartam megkérdezni hogy adna-e egyet mer már olyan rossz volt. Gondolkoztam azon ,hogy veszek a boltban ,de pechemre nagyon alacsony és elég vékony vagyok így ne kerülhetném ki a furcsán néző embereket. Most mi legyen?
2013. dec. 14. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek furcsán. Ez a világ legtermészetesebb dolga.
2013. dec. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hááát én még sem próbálnám ki. :( egyedül
2013. dec. 15. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor Anyukáddal menj betétért.
2013. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!