Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? (többi lent! )

Meg fog jönni? (többi lent! )

Figyelt kérdés
már 1/2-2 éve van fehérfolyásom,, szőrösödök. Mostanában sűrűn fáj a hasam, fáradékony is vagyok, meg rossz közérzet,idegesség. Tudom h 16-17 korig bármikor megjöhet, de lehet h ilyen korán? 12/L

2013. dec. 9. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy menstruálni fogsz hamarosan, és 12 évesen már egyáltalán nem korai. Egyre több lány már 9 évesen menstruál.
2013. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is 12 évesen jött meg. addig nagyon vártam, de most már gyűlölöm és teljesen kiborulok ha tudom h pár nap múlva megjön.
2013. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 9. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:

A hasfájás, fáradékonyság, rossz közérzet leginkább pszichés, lehet a kamaszkor miatt is. Köze a menzeszhez nincsen.

A szőrösödés és a fehér folyás beindulása viszont arra utal, hogy a hormonrendszer érése beindult, hamarosan várható a menstruáció is! 12 évesen nem korai a menstruáció, teljesen időben van:)

2013. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!