Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye menstruáció előtt ez...

Ugye menstruáció előtt ez normális?

Figyelt kérdés
Kb 0,1% esélyem van hogy terhes legyek szóval erre nem gyanakszom (kézzel feljuttatva minimális mennyiségű előváladék szűz lány hüvelyébe-és még ez sem 100% hogy olyan volt -e a kéz). Kb. 2 napon belül kell hogy megjöjjön a menstruációm, és már 1-2 napja fehér, sűrűbb állagú, kissé savanykás szagú folyásom van. Szokott ilyen lenni, általában pont ilyenkor (menzeszt megelőző néhány napban, ami aztán 1 napra elmúlik, és aztán jön a vérzés). Tehát szokott ilyen lenni néhány napig, szóval nem hinném hogy gombás fertőzés. Nem túl sok, de olvastam hogy terhességről is lehet szó (bár ezt kétlem mert szokott ilyen lenni csak megijedtem). Esetleg másnak is szokott ilyen lenni? Mindenestre csinálok tesztet .
2013. dec. 8. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
más terhességre utaló jelet nem tapasztaltam
2013. dec. 8. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírásodban meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Neked is szokott ilyen lenni. És másnak is. Egyenlőre felesleges tesztre költened a pénzed,hiszen még csak nem is késik a menzeszed. Majd,ha 1-2 hetet késik,akkor csinálj tesztet.
2013. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mivel már holnap kb. 16-17 napja az "esemény" ahol ez az iszonyú minimális esély van ezért már szerintem kimutatja és akkor nem aggódokmég 1-2 napot ha esetleg a stressz miatt késik, főleg hogy nem is rendszeres.
2013. dec. 8. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Te tudod,de egyenlőre még NEM IS KÉSIK!
2013. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!