Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, h kb. a 20ik menstru...

Normális, h kb. a 20ik menstruációm már rég nem jött meg?

Figyelt kérdés
Legutóbb November 22-én jött, és mostmár December eleje van... Nagyon izgulok, anyumnak nem merek szólni. Kérlek segítsetek.:cc

#menstruáció #Nő egészség.
2013. nov. 30. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha bármi esély van arra, hogy lehetsz terhes, akkor sürgősen orvoshoz kéne menned, mert ketyeg az időd.


Ha nincs esély erre, akkor annyira nem kell izgulni. Stressz, betegség miatt is lehet.

2013. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez most vagy kamu, provokatív kérdés, vagy tényleg ilyen "okos" vagy. Nov. 22-én volt, azaz 8 napja. Nem fog máris megint megjönni! És csak megsúgom, hogy kb. dec. 22-ig ne nagyon várd.
2013. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Izé, első vagyok, én úgy értelmeztem, hogy nov 22-re várta... Ha huszadik menses, akkor már tudnia kell, hogy mennek a dolgok :)
2013. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. Ennyire hülye nem lehet valaki.
2013. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én írtam rosszul; Október 22én jött utoljára, és November 22-re vártam, de azóta sem jött. Még 1x elnézést..:I
2013. nov. 30. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy néha egy-két hetet késik, van hogy kimarad. Ha lehetőség van arra, hogy terhes légy, vegyél egy tesztet, az "megmondja a tutit".
2013. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OK! :)

Ha esélye van a terhességnek,akkor ahogy már írták csinálj tesztet. Ha nem vagy terhes,várjál még! Gyakran előfordul,hogy nem pontos a menzesz. Az emberi test,hormonrendszer elég érzékeny,apró eltérésekre is reagál. Ez lehet stressz,betegség,gyógyszer.

2013. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felnőtt nőknél is előfordul, hogy kimarad nagy ritkán egy.

Nincs ezzel semmi probléma. Ha a következő is kimardna és 18 évnél idősebb vagy, akkor érdemes elmenned orvoshoz.

2013. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!