Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csinaljam?

Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
megjott a menzeszem es holnap sulival megyunk pestre...gyularol,azaz 4 ora minimum a vonaton..egy lannyal es 5 fiuval osztottak be egy kabinba es hogy csereljek ugy h ne 14l vegyek eszre a fiuk?? marmint a betetet hogy vigyem el a kabinbol???? rogogni fognak ha megtudjak?:(

2013. dec. 7. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Van wc a vonaton.
2013. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a wc-ig hogy vigyem???
2013. dec. 7. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A kezedbe.
2013. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a menstruáció a ciki, hanem az, ha valaki ezen röhög. Az első 2 választ is én írtam.
2013. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14 évesen már a legtöbb lány menstruál (legalábbis a mi sulinkban). és ezt a fiúk is tudják. persze ez nem azt jelenti, h nem fognak röhögni, de a normálisabb fiúk azért nem röhögnek ezen.

de amúgy ha röhögnek akkor mi van? összedől a világ vagy mi? röhögjenek csak ha jól esik nekik, egyszer majdcsak felnőnek ők is.

amúgy raghatod a zsebedbe,

vagy a libresse betétnek( nem tudom milyet használsz, de pl. az always nem fér bele) van olyan kiszerelése amihez adnak egy fémdobozt, amibe pont belefér a libresse betét.

esetleg táskával együtt mész ki.

vagy belerakod egy kis neszeszerbe és , ha kérdezik azt mondod, h smink van benne, vagy zsepi vagy stb. 13L

2013. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha nem fér be pl. a hátsó nadrágzsebedbe, akkor vihetnél övtáskát, vagy egy kisebb válltáskát - ezek amúgy is praktikusak egy kiránduláson (a pénztárca, igazolványok, kulcsok biztonságos elhelyezésére).


Nem hinném, hogy bárki észrevenné, a 4 órás utazás alatt pedig más is ki fog menni a mosdóba.


De amúgy meg aki ezen "röhögne", az még nagyon gyerekes, éretlen viselkedésű lenne.


Ez a lányoknál, nőknél a világ legtermészetesebb dolga, és ha nem lenne, akkor nem születhettek volna meg azok a vihogós kiskamasz fiúk sem! :-)


(És ezt ők is tudják, ha nem buktak meg biológiából:-)


Szia, és érezd jól magad a kiránduláson!!

2013. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek
2013. dec. 7. 21:56
 8/8 anonim válasza:

Szia!

nekem jól bevállt módszerem a hosszú utazásokra (nem kívánt társasággal:(), hogy két betetet teszek egymásra. Így nem kell magammal vinnem a mosdóba a betit és nem okoz kellemetlen pillanatokat az elrejtése! Aztán kint már csak annyi dolgom van a mellékhelységben, h leszedem a felső réteget és kidobom. ez az ért is jó, mert elég undi a vonat wc-je és egy nagy fékezésnél én mindig attól félek, hogy beleesek a wc-be :S:S:S:S:S jaj, meg fontos jól megválasztani az outfitet, mert elég pelusos a hatás :S de sztem megéri! remélem tudtam segíteni! :*

2013. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!