Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a vetélés? Aki tudja...

Milyen a vetélés? Aki tudja írjon légyszi, mert lehet épp most estem túl rajta!

Figyelt kérdés
2 hetet késett a menstruációm már vettem egy tesztet egy hét után ,de az nem mutatott ki terhességet.Így hát kértem egy időpontot a nőgyógyászatra.Ma kellett volna mennem és erre reggel... elkezdtem görcsölni aztán meg is jött.Jött egy nagyon kevés halvány piros vér,aztán amin nagyon meglepődtem. Gusztustalan,de ilyen az ember ... Két valami hússzerű valamit találtam a betétemen,fehér színű félkör alakú volt az egyik a másik szabálytalan de vérbe volt ágyazódva és nekem teljesen az jött le hogy valószínűleg terhes voltam és elvetéltem.Szerintetek?

2013. dec. 4. 10:50
 1/9 anonim válasza:
Nekem még nem volt ilyen, egy ismerősöm mesélt hasonlót, ő bevitte az orvoshoz megmutatni ami kijött és ott megerősítették neki, hogy az a magzat volt. Szerintem mindenképp menj orvoshoz, mert ha vetélés volt, akkor szükség lehet kaparásra is.
2013. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, én is találtam ilyen kis fehér hússzerű valamit. Szerintem elment. Ha megnézed a neten a magzat fejlődését, akkor a látottak alapján be tudod azonosítani, hogy hány hetes lehetett. Szerintem ha mész dokihoz vidd el neki, mert nem fogja elhinni.
2013. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A HCG-szint szerintem ilyenkor még magas lenne, ha valóban korai vetélés. Vagyis a teszt pozitívat jelzett volna az első hét után és most is.

Azt írod, ma kellett volna menni - ezek szerint nem mentél? Jobb ezt a nőgyógyásztól megkérdezni.

2013. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Igen, valószínű, hogy vetélésed volt.

Ha babformára emlékeztető, akkor tuti.

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz. Egyébként a "terhesség" témakörbe írd ki nyugodtan, ott többen fognak írni, segíteni.

2013. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mekkora volt?
2013. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha most nem tudtál elmenni a nőgyógyászhoz,

kérj másik időpontot

2013. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7-8 mm volt kb. Elmentem a nőgyógyászhoz kérni egy új időpontot, mivel menstruáció alatt nincs vizsgálat jövőhét szerdára kaptam egy újat.Hát én nem tettem el ezt a hússzerű cafatot,viszont lefényképeztem, úgyhogy azt majd megtudom mutatni neki.
2013. dec. 7. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
a tesztnek ki kellett volna mutatnia ha terhes vagy. Nem csináltál utána egyet?
2013. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt már egy abortuszom és sajnos akkor is azt mutatta a teszt hogy nem vagyok terhes de mivel nem jött meg elmentem orvoshoz és ott beigazolódott a terhességem. Ezúttal is vettem egy tesztet de az szintén negatívat mutatott.
2013. dec. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!