Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyileg melyik jobb...

Egészségügyileg melyik jobb egy nőnek ha mensinél sok vér távozik belőle vagy ha kevés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az egészségi állapotnak mutatója a menstruáció mennyisége. Nekem például a barátnőm mensruációs tüneteihez képest szinte semmim sem volt soha: ő folyamatosan görcsöl, szenved, 5-6 napig menstruál elég nagy mennyiséget, ahogy meséli és irigyel, mert én fogamzásgátló előtt és közben is megúsztam 3-4 nappal úgy, hogy az utolsó két napban már szinte csak pecsételés volt.

Ennek ellenére sem neki, sem nekem nem volt semmilyen problémánk nőgyógyászatilag, a mensim midig óraműpontosan érkezett és pillanatok alatt teherbe estem, amikor szerettem volna.

2008. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszd de nem csak így értettem hanem hogy az a jobb hogyha tisztul a szervezet (sok) vagy ha kevesebb vért kell előállítania a szervezetnek ilyen célra:)
2008. júl. 12. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

A menzesz egy természetes méregtelenítő folyamat a nőknél (ezért bírjuk jobban a strapát a férfiaktól). 5-6 évvel ezelőtt 2 vénás injekciót kaptam, és utána tudtam létezni a nehéz napokon. Ez mára teljesen megszűnt, fel kell jegyeznem, mikor jön meg, ugyanis semmi előjel nincs. A rengeteg vér, rosszközérzet, fájdalom, kedvtelenség nem normális dolog, ezek megléte jelzik, hogy el van savasodva a szervezeted. Mióta lúgosítok, azt sem tudom, mi az, hogy nehéz napok.

Cseréld le az akváriumodban (szervezetedben) a vizet, hogy a halak (sejtjeid) jól érezzék magukat.

Szívesen adok infót privin keresztül.

Lúgosíts és energizálj!

2008. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!