Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondta a nőgyógyász,...

Miért mondta a nőgyógyász, hogy a menstruáció első napján menjek vissza hozzá?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy miért pont az első napon kell visszamenni? mit akarhat, amit máskor nem tud megtenni? már járok hozzá egy ideje, mert petefészekcisztáim voltak és mindig kiújulnak, a kezelések után. legutóbb, amikor visszamentem azt mondta, hogy minden rendben van, és a menstruációm első napján menjek vissza hozzá. de akkor miért? valami kezelést akar megint írni, vagy mit akar?

2013. nov. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom meg akarja nézni, hogy milyen a vérzés az első nap.
2013. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna kérdezned. Persze ő is mondhatta volna...
2013. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon csinos vagy?...
2013. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van oka. Ha mész, megkérdezheted. Szerintem még az is lehet, hogy a cisztának is van köze a ciklushoz valahogy. Vagy ultrahangot akar csinálni.
2013. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, de csak egy olyan gyógyszert írt fel, amit első naptól kezdve kell szedni, mondjuk ezt akkor is megmondhatta volna, amikor előtte voltam. csak fölöslegesen kellett bemennem hozzá. az utolsó előtti kommentet nem értem mi köze lenne annak hozzá???
2013. dec. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!