Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok, viszonylag aktív szexuális életet élünk a párommal. Mindig védekezünk óvszerrel, nagyon odafigyelek, odafigyelünk mindenre, semmi baj ne történjen.

Az a helyzet, hogy már 3 hete késik a menstruációm. Mindig késik, általában 3-7 napot, de 3 hét, az már nekem is sok. Elkezdtem aggódni, ezért vettem egy terhességi tesztet, negatív lett az eredmény.

Hasonló problémával már többször voltam a nőgyógyásznál, akihez már pár éve járok, de soha nem talál semmit. Egyetlen egyszer volt cisztám, 2 évvel ezelőtt, de azt megéreztem (összeestem a fájdalomtól).

Attól tartok, hiába mennék is el a nőgyógyászomhoz, megint nem találna semmit. Mit kellene tennem? Mégiscsak el kellene mennem hozzá, vagy keressek egy másik orvost?

Az is probléma, hogy helyileg eléggé kiesik az a város, ahová mi helyileg tartozunk. Pestre minden nap feljárok, a hétvégéket leszámítva.

Esetleg tudnátok nekem ajánlani egy jó orvost? Már elegem van belőle, hogy nincs rendben valami velem, bennem, illetve, soha nem találnak semmit.

Az is felmerült bennem, hogy terméketlen vagyok, vagy ilyesmi, bár nem vagyok ismerős a témában, nem tudom, mennyire függ össze a két dolog.

Nem tudom, hogy mitévő legyek. Mi a véleményetek? Mit ajánlotok, mit tegyek?



2013. nov. 28. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, 19 évesen még nem ritka, hogy nincs beállva a ciklusod, és időnként rendetlenkedik. Ez még nem feltétlenül jelent bajt. Ebben a korban a 3-7 napos késés mondhatni normális dolog. Ha az sem nyugtat meg, hogy nem találnak semmi elváltozást, akkor nem tudom, hogy mi:) Budapesten ismerek egy-két jó orvost, nőgyógyászt, de ők magánrendelésen dolgoznak. Nem tudom, hogy ez akadály-e.

Amúgy nem segít a menstruációdon ha erre ennyire rágörcsölsz. Nekem pl huszonx éves koromra normalizálódott teljesen, és még most is előfordul néha hogy késik, például attól, hogy sokat stresszelek valamin.

A helyedben én nem költenék most erre nagyobb összegeket. Szerintem várj még egy-két évet, csak ne görcsölj rá. Rá fogsz igaz?:) :S Én is hülyét kaptam ettől annak idején, de aztán elfogadtam, hogy ez van, és normalizálódott a helyzet:)

2013. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van, akinek egy évben nem 12-szer jön meg, csak 10-szer, mert mindig annyit késik. Van erre homeopátiás szer. Írom privátban.
2013. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!