Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 2éve "élek" nemi életet (5ször volt eddig). Pár napja szúrós fájdalmat érzek a szemérem ajkaknál és néha enyhén viszket is. Nőgyógyásznál még nem voltam. Anyukámat akartam rávenni, hogy menjünk el együtt, de ő meg hüledezve mondta, hogy minek mennék én. Nem akarja sem ő, sem apám hogy nemi életet éljek, így nem is tudnak arról, hogy már nem vagyok szűz. Kétségbe vagyok esve és nem tudom mit tegyek :( Megköszönnék néhány jó tanácsot. :)
2013. aug. 21. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt, hogy fehér folyásom is szokott lenni. Volt hogy az egész külső nemi szervet nyálka borította.
2013. aug. 21. 20:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez gombás tünetre utal, mindenképpen meg kellene néznie egy orvosnak. Főleg, hogy már élsz nemi életet, de még nem voltál rákszűrésen, hiszen ezt sem ártana 2 évente elvégeztetni. Anyukádnak mondd, hogy elkaptál valamit, és hogy 20 éves kortól annak is érdemes elvégeztetni a rákszűrést, aki nem él nemi életet. Egyébként ha anyukád nem akar veled elmenni, menj el egy barátnőddel, a te érdekedben.
2013. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy gombás fertőzést kaptál valahol.

Canestent meg lehetne próbálnod, de ha nem segít. akkor orvoshoz kellene menned.

Keress esetleg női orvost, ha ez lenne az első alkalom, könnyebb lenne talán elötte, nem szégyenkeznél annyira.

2013. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!