Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 nap menstruáciò? Mi...

3 nap menstruáciò? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tehàt kb.1 ève menstruàlok ès eleinte 3-4 majd5-6napig tartot ès most ez a 3.nap vege es mar alig van nèhàny folt a betèten mi lehet az ooka???

Esetleg az is jatszhat szetepet ebben hogy somat mozogtam az elmult napokban

pl.:tesioran is futottam

meg egy csomot pl.: lekestem a buszt es haza gyalogoltam ami kb.1ora meg egy egesz delelottot lotottam - futottam a varosban

13/L



#menstruáció #lány #havivèrzès
2013. nov. 23. 21:19
 1/5 anonim válasza:
0%
Te nemnormális...
2013. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a 3 napos még normális. Nekem is 3 nap igaz tini kroban még nekem is 1 hét körül volt aztán fogamzásgátló mellett 5 nap most már csak 3. de én már lassan 30 vagyok. Mivel még csak 1 éve menstruálsz igy az is telejsen normális hogy nem egyformák a menstruációid. Az oka a hormonális változások. Még nincs kifejlödve a hormon rendszered, tarta a testi fejlödésed stb. Nincs ezzel semmi baj nyugi. Egyébként azt mondják a szakértök hogy a legideálisabb menstruáció hossza a 3-4 nap, de természetesen sok egészséges nönek van 5-6-7 napos menstruácója és még az is normális.
2013. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszo a vàlaszokat:))
2013. nov. 23. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond.
2013. nov. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez!
2013. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!