Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
24-én szokott megjönni a mensim, de múlt hónapban már 20-án megjött. Viszont most késik.. még mindig nem jött meg és már 28-a van... csináltam tesztet(26.án) de negatív lett.Sose maradt még ki nekem ugyhogy nemtudom mi lehet a gond.. szerinted terhes lehetek vagy valami más oka van? Fogamzásgátlót nem szedek.És amugy szúrni szokott az alhasam, meg fájt is mint ahogy akkor szokott mielött megjön.Nagyon rástresszeltem mivel nem szeretnék terhes lenni, beteg is voltam ebben a hónapban, szedtem antibiotikumot is.

2013. okt. 28. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
pár napos késés még nem jelent semmit, késhet a gyógyszerek miatt, de a stressz miatt is, de lehetsz terhes is akár, csinálj tesztet, menj orvoshoz, ha biztosra akarsz menni
2013. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltam már tesztet és negatív lett, ebből orvos lesz ha nem jön meg..
2013. okt. 28. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!