Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés mikor nem kellene....

Erős vérzés mikor nem kellene. Tapasztalt már valaki ilyet? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap előtt együtt voltam a párommal, és rá egy napra erős vérzés jelentkezett. Semmi fájdalommal nem járt, semmi más tünetem nincs csak a vérzés, viszont annyira, mint mikor erősebb napon menstruálok. Elmentem ma nőgyógyászhoz, mert azt hittem hogy szex közben történt valami, ezt viszont rögtön kizárta. Semmilyen elváltozást nem látott, arra is gondoltam, hogy méhszájseb, de az sincs. Azt mondja nem tudja mi okozhatja, felírt cseppeket, meg pár nap múlva kontrollt. Ez egy sürgősségi nőgyógyászati rendelés volt, az én nőgyógyászomat nem értem el, viszont ő diagnosztizált nálam vérrel teli cisztát, amit elkezdett kezelni, de idáig nem volt változás. Szerintetek elképzelhető hogy az durrant volna ki? Kicsit aggaszt, hogy a doki szerint semmi gond, mégis úgy vérzek, hogy óránként cserélem a betétet...

2013. nov. 22. 10:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve egy ciszta kidurranása okozhat ilyen mértékű vérzést???
2013. nov. 22. 10:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy a ciszta durrant ki. A méhedben volt, ugye? Abból gondolom, hogy csak vérzik. Ha a petefészkedben durran ki, és a hasüregbe megy a vér, az nagyon fáj. A dokinak, aki vizsgált, beszéltél a cisztáról, vagy nem is említetted? Ő hogy vizsgált meg? Ultrahanggal?
2013. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, én teljesen elfeledkeztem a cisztáról! Gyógyszeres kezelést kaptam rá kb egy hónapja, de akkor nem durrant ki, csak egy picit kisebb lett. Nem ultrahanggal vizsgált, csak manuálisan nézett meg, és úgy nem látott semmit. Csak azt tartom érdekesnek, hogy tegnap dél után kezdtem vérezni, és még mindig tart. Azóta felhívtam a magán orvosomat is, megkérdeztem tőle a cisztát (itthon páromnak jutott eszébe, hogy nem lehet hogy az volt?) és ő is azt mondta, hogy elképzelhető hogy annak sikerült durrannia. Ő is a cseppet javasolta.
2013. nov. 22. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A mensid egyébként mikor jönne meg? A barátoddal mióta vagytok együtt? Csak azért kérdezem, mert nekem előfordult már, hogy pusztán az izgalomtól, stressztől megjött egy héttel hamarabb.
2013. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 hete múlt el, és nekem ált 30. napra szokott megjönni, szóval az nagyon korai lenne... Meg tényleg semmit nem érzek! Mikor menstruálok elég erősen érzem, de most semmi! A doki is jól megnyomkodott mindenhol, elég erősen, és még csak azt se igazán éreztem... Foggalmam sincs mi lehet ez, neki se nagyon volt :)
2013. nov. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!