Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két gyerekem van, az utóbbi...

Két gyerekem van, az utóbbi két évben két nagyvetélésem is volt, ezért meg szeretném csináltatni, hogy ne eshessek többé teherbe, ezt kérhetem a nőgyógyásztól? És fájdalmas a műtét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom fájdalmas e, de jogszabály szabályozza mikortól lehet gondolom a petevezeték elkötetésére gondolsz.
2009. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2009. nov. 19. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :-)
2009. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A műtétet laparoszkóppal végzik, altatásban. Két pici vágás marad a hasadon, ami nem fáj.

Mindenesetre én még gondolkodnék a helyedben, ez a megoldás-e a legjobb. Innen ugyanis nem igazán van visszaút. Most valószínűleg jó ötletnek tűnik, de néhány év múlva is így fogod gondolni? Tapasztalatból beszélek, és mostmár ennek nagyon nem örülök. Pedig én is több hónapig rágódtam rajta, mire megléptem.

2009. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!