Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vehetem rá a barátnőmet...

Hogyan vehetem rá a barátnőmet, hogy menjen el nőgyógyászhoz, mert valamiért nagyon fél tőle?

Figyelt kérdés

A legutóbbi szex során véres volt a péniszem töve, és már észrevettem 3-4 alkalommal pepecselt neki valami egy-egy csepp világos vér (genny?).

Kértem, hogy nézesse meg magát, de ő folyton hárít. Valószínűleg fél, vagy szégyenlős, rossz értelembe véve szemérmes.

De nem érti meg, hogy ez így nekem is kellemetlen, hogy fogalmam sincs miért vérzik, milyen kárt teszek benne a szex során...


2013. nov. 19. 17:09
 1/5 anonim válasza:
kísérd el!
2013. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Több mint valószínű, hogy HPV-s és meg lettél fertőzve+ van egy jóadag méhszájsebe is.Ezért sunnyog.
2013. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplán csak megvolt neki, de már nem erősen vagy még nem erősen?
2013. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert arra van agya, hogy megfertőzzön téged, arra már nincs, hogy normális emberhez méltóan a te egészségedre ügyeljen.
2013. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem lehet, hogy szimplán csak megvolt neki, de már nem erősen vagy még nem erősen?"


De.

2013. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!