Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg először! Nektek...

Most jött meg először! Nektek is nagyon rossz ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg először és nagyon zavar a betét.Olyan furcsa meg kényelmetlen.Ráadásul holnap suli.Nektek is nagyon kellemetlen a betét?Nehéz hozzászokni hogy minden fele ezzel kell menni?

2013. nov. 17. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem nehéz hozzászokni, hanem lehetetlen. Még 12 év után is szinte elviselhetetlen. Én pár éve már csak tampont használok. Megváltás.
2013. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez legtöbbször kellemetlen, nem csak először hanem még sok év után is. A betétet megszokod egy idő után, csak ne felejts el rakni a táskádba bőven, hogy mindig legyen nálad csere. Ezzel megspórolsz magadnak pár kellemetlen pillanatot. Ha fáj a hasad, akkor vegyél rá görcsoldót vagy kérj anyukádtól.
2013. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom se a betéttel, se a tamponnal, se menstruációval, se a görcsökkel.

Engem az zavar, ha nem jön meg, vagy 38 nap fölé megy a ciklusom.

Aláírom, hogy aki elviselhetetlenül görcsöl, annak rossz lehet, de szerintem csak nagyrészt hozzáállás kérdése, hogy ki hogy éli meg a menstruációt.

2013. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni,nekem semmi bajom sincs a betéttel.Vigyél magaddal 5-6 darabot a suliba,és ellenőrizd minden szünetben.Így biztos nem fogsz átázni.
2013. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok panaszkodni,de annyira rossz érzés hogy mindig nedves vagyok ott lent.Nem látszik át a nacin igaz?Ti milyen betétet használtok?
2013. nov. 17. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már jó egy éve menstruálok, de még mindig nem barátkoztunk össze a betétkével... :(

Tampont próbáltam, bevált, csak anya nem engedi..pedig én sokkal jobban érzem vele magam.

A nacidon nem látszik át, csak ha nagyon vastag..

Én always sensitivet, platinumot használok és libresset..

Most nekem is megvan és nekem is ez a bajom, mintha vízben ülnék... :/

Valamint a hasam is görcsöl.. de úgy h sírni tudnék...

Bocsi a panaszért de ezeken a napokon kissé rosszkedvű vagyok :(

Azért remélem tudtam segíteni... :))

2013. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia nem baj hogy panaszkodtál :) legalább tudom hogy nem vagyok egyedül. :) Köszi a segítséget ari vagy!! :)
2013. nov. 17. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:

én majdnem egy éve menstruálok, és nekem is kellemetlen érzés. ilyenkor az hat leginkább ha elterelem a figyelmem és elhiszem a tényt h nem látszik át a nadrágon és akármennyire nedves érzés rajtam kívül más nem látja

mondjuk nekem ez az új always nagyon bevált, ez a lila csomagolású, teljesen más mint a libresse, ennél olyan gyorsan beszívja, hogy alig érzem a nedvességet, valamint középre szívja a nedvességet

2013. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!