Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok és éppen csak...

17 éves vagyok és éppen csak van két dudor a pólóm alatt. Mások nyavalyognak, hogy kicsi a mellük, de én fél év múlva 18 leszek és szinte semmim nincs. A testalkatom elég vékony, de ez a "méret" még akkor is túlzás. Nőhet még?

Figyelt kérdés
Persze, tudom terhességnél nőhet, de Én nem akarok ezért terhes lenni, tehát ezt zárjuk ki.
2009. nov. 18. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha hízol akkor van rá esély hogy nőni fog.

A mell tejmirigyből meg zsirból áll

2009. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is elég kicsi van, de ez nem baj. Attól még lehet szép, csak olyan kislányos... Igaz, ő már 23. Megkérdezhetem, hogy mekkora, A-s? Amúgy van olyan lány, akire még az A-s is nagy?
2009. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Ha annyit híznék, hogy elkezdjen nőni, akkor valószínűleg máshova is felszednék, ezt nem igazán szeretném.

163 centiméter vagyok és 45 kiló.

2009. nov. 18. 13:06
 4/20 A kérdező kommentje:

2.


Annyira nincs mellem, hogy felesleges melltartót hordanom.

2009. nov. 18. 13:07
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha nem hízol nagy valószínűséggel nem fog nőni a melled

Főleg akkor ha a menstruációd már pár éve rendes, rendszeres

2009. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45 kiló nem sok! Szerintem meg akarjál máshová is felszedni, az nem baj, a legtöbb pasi nem szereti az enyire vékony lányokat! A pasi nem csak a mellet nézi egy nőn, engem pl. egyáltalán nem zavarna az "A-s mell" ha a lánynak van hús a fenekén! És nem hiszem hogy rajtad van elég ha csak 45 kiló vagy!
2009. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Körülbelül 5 éve rendszeres.
2009. nov. 18. 13:14
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazából nem érdekel, hogy mit szólnak a pasik, saját magamnak akarok megfelelni.

Hiába van 45 kilóm, aránytalan vagyok.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2009. nov. 18. 13:14
 9/20 anonim ***** válasza:

A kórosan nagy mellű férfiakat és a kórosan kis mellű nőket el tudja küldeni a háziorvos hormonvizsgálatra, mert lehet valamiféle hormonális gond a dolog hátterében. Ha gondolod esetleg érdeklődj az orvosnál, ha tényleg azt mondod, hogy szinte egyáltalán nincs melled, akkor reális, hogy elküldjön egy ilyenre és akkor ott tisztázódik, hogy valami oka van-e ennek vagy csak ezt osztotta a természet.

Egyik barátom nem volt igazán túlsúlyos, de nagyobb mellei voltak, mint egy kismellű nőnek, elvitték ilyenre, kiderült valami gond, kapott valami gyógyszert és relatíve visszahúzódtak a mellei.

2009. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

45 kilósan hormonzavaros ?

Ez vicces

2009. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!