Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy csináljam,...

Mit csináljak, hogy csináljam, mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés

Barátnőm és én valamennyivel több mint másfél éve vagyunk együtt.

Nem várt terhességből nagy örömlett, de nem sokáig.

5 hónapos várandós volt a barátnőm mikor elment a baba.

Voltak előjelek mint például: folyamatos has fájás, hányinger, gyengeség, mikor elmentünk a dokihoz azt mondta, hogy a baba rendben van és a lehendő anyuka is, de nem így volt rá 3 napra elment a baba :(

Azóta a barátnőm nem beszél senkivel, nem eszik, teljesen összetört.

Megpróbáltam már mindent, mondtam neki mennyünk el orvoshoz is, de nem akkar. Az orvosok azt mondták, ha így folytatja akkor meg is halhat én nem akkarom elveszíteni, nekem ő a mindenem.

Segítsetek, mit csináljak? hogy vegyem rá arra, hogy egyen?

Már a kiborulás szélén vagyok.



2013. nov. 15. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is nagyon sajnálom a történteket! Fogadd kérlek részvétem a bab miatt.

A barátnődnél ez gyászreakció, amin egészséges ember túl fog esni. Azt azonban nem tudom, hogy a párod pszichésen teljesen rendben van-e, nincs-e hajlama depresszióra stb. Illetve, hogy mikor történt az eset.

Amit megpróbálnék, hogy feliratnék neki antidepreszánst, az 2 héten belül használni fog. Feldobja annyira a hangulatát, hogy egyen például.

Emellett a család többi tagját izzítanám, hogy mindig legyen valaki mellette.

Ha vészhelyzet van, nem eszik napokig semmit, akkor sajnos mentőt kell hívni és be kell fektetni a kórházba, mert ez életet veszélyeztető állapot. Illetve sajnos időnként határozottnak kell lenni a hozzátartozóknak és megmondani, hogy most mentek a kórházba és kész. Utálni fog érte akkor, de megmentet az életét. Ott kap gyógyszert, aminek a hatására feloldódik annyira, hogy tudjon beszélni a pszichológussal a történtekről és ezzel elkezdi feldolgozni azt. Krízishelyzetben van, szüksége lesz gyógyszeres kezelésre. Ilyenkor beszűkül a tudat, nem tud rendesen mérlegelni, nem tudja felmérni a következményeket.

2013. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!