Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek ilyen tüneteim?...

Mitől lehetnek ilyen tüneteim? Félek, hogy terhes lehetek.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy szombat-vasárnap viszonylag többször kellett pisilnom,mint átlagban,és jóval több mennyiségűt. Ez elmúlt hétfőre. Körülbelül ezen időponttól kezdve enyhén görcsöl a hasam, bár ez eléggé meghatározhatatlan érzés, kb. olyan,mint mikor anno fel volta fázva. Azonban az emésztésem sem túl jó (bár sosem volt a legjobb), eléggé lassú.


Október 23-ától 5 napig szedtem antibiotikumot, Zinnatot, ami cefuroxim hatóanyagú, elviekben nem befolyásolja a fogamzásgátló (jangeet szedek 2 éve) hatékonyságát,mivel kefalosporin. A háziorvosom szerint ez akkor baj,ha az embernek hasmenése van a gyógyszertől, és kihajtja a fogamzásgátlót. Ennek megelőzése érdekében több,mint egy hétig szedtem Lactivot a Zinnat mellett,után. A párommal is alig voltunk együtt,max heti 2.... Megvonásos vérzés másfél hete volt,szokott időben,mennyiségre is sok volt, és mocskosul görcsölt is.


Mitől lehetnek ezek a tünetek? Felfáztam, vagy lehet terhesség?


Köszönöm a normális válaszokat! :)


2013. nov. 14. 20:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja meg feszülnek a melleim, de az már kb fél éve van,és elviekben a gyógyszertől... :D
2013. nov. 14. 20:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy terhes vagy főleg,hogy a megvonásos vérzésed rendben lezajlott. Terhesség alatt valóban jellemző a gyakori vizelési inger,de az nem 2 napig tart.
2013. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!