Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen következményei vannak...

Milyen következményei vannak ha nem foglalkozunk a felfázással?

Figyelt kérdés
Már komolyabb tüneteim is voltak mint a véres vizelet. Kb. 1-1,5 hete tart, de nem tudom rávenni magam hogy orvoshoz menjek mert nem ismerem a következményeit és úgy vagyok vele hogy majd elmúlik.... Sajnos az is jellemző rám hogy nem mindig öltözöm túl melegen, borzasztóan felelőtlen vagyok de nem tudok megváltozni... Mi bajom lehet ha ezt így folytatom?? 17/L

2013. nov. 12. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen fájdalmak, petefészekgyulladás, meddőség... ellenben a doki felír antibiotikumot és egy héten belül meggyógyulsz. Menj el, sokkal jobb lesz utána.
2013. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rámehet a vesédre, sőt a méhedre, petevezetékeidre, petefészkedre. Lehet vesemedence-gyulladás, és ha a belső nemi szerveidre terjed, akkor meddő is lehetsz, ha elhanyagolod. Természetesen ha időben orvoshoz mész, akkor teljesen meggyógyul!
2013. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vesemedencegyulladás,meddőség, mindenféle csudaság.

Nem tudom mitől félsz? Elmész dokihoz, leadsz egy pisit, aztán felír antibiotikumot.

2013. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rámegy a vesédre, ami esetleg később tönkremegy miatta. Vese nélkül meg igen szar élni. Pontosabban nem is lehet, csak dialízissel. Arra majd lesz kedved eljárni?

Amúgy sem értem, minek szenvedsz rajta ennyit. A orvos kér egy pisimintát, ad egy receptet azt csá. Még csak nem is taperol meg alul, mint a nőgyógyász...

2013. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj urológushoz,az előttem írok már mindent leírtak.Csinál egy hasi ultrahangot ami nem fáj,adsz pisimintát(felénk magánúton azonnal van eredmény)Kapsz egy gyógyszert antibiot és kész.Viszont jobban tennéd ha rendesen öltözködnél és akkor nem jársz így.Gyógyszertárban lehet kapni sokféle megelőzésre való szert.Nekem csak az Ursinol segített,természetes összetevők,menj vegyél egyet!
2013. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb menj el, mert komoly következményei lehetnek, amiket feljebb írtak. Illetve, minél hamarabb mész el, annál hamarabb elmúlik a szenvedés. :)
2013. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Így is-úgy is orvoshoz kerülsz, csak az nem mindegy, hogy milyen betegséggel. Ha most mész el, akkor egy egyszerű megfázást sokkal könnyebb gyógyítani, mert csak gyógyszert kapsz rá, de ha később mész, akkor a fent már többünk által említett betegségeket sokkal nehezebb kezelni.
2013. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Felfázást. Bocsánat! Megint a 2. voltam.
2013. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Menj el a házi orvosodhoz, vigyél magaddal vizelet mintát. Ott helyben ellenőrizni tudja a vizeletet és ha kell felír neked antibiotikumot, amitől el fog múlni.

Ne felejts el hüvely regeneráló kúpot is venni az antibiotikumhoz, mert anélkül könnyen kaphatsz gombát is!

2013. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!