Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismét kialakult a kismedence...

Ismét kialakult a kismedence gyulladás?

Figyelt kérdés
Kedden tudtam meg hogy kismedence gyulladásom van. Kaptam antibiotikumot szedtem rendesen. Két nappal később már nem is fájt viszont ma vasárnap megint erzem egy kicsit azt a feszito fajdalmat. Peteéréswm már volt az nem lehet.

#Kismedencegyulladás
2013. nov. 10. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el egy szakorvoshoz. Próbálj meg utánanézni, akár interneten is, kit tartanak mások jónak. Beszélj vele, hogy az antibiotikum nem segített. Nem értek hozzá, de lehet, hogy kivizsgálásra is szükség lenne ennél a bajnál, tehát ezt is meg lehetne neki említeni, mert az, hogy antibiotikumokkal vaktában lövöldöznek, szerintem nem jó megoldás. Főleg, mert újabban a kutatók kezdenek arra rájönni, hogy ezek, és más gyógyszerek komoly károkat okoznak a bélflórában, ami magától nem áll helyre, és könnyen lehet, hogy számos baj (nem feltétlenül emésztőrendszerben jelentkező baj!), aminek az okáról fogalmuk sincs, ennek köszönhető. De ezt nyugaton kutatják, mire eljutnak az itteni orvosokhoz az infók, el fog telni még pár évtized.


Szóval ezt tudom tanácsolni. Esetleg kipróbálhatod, hogy veszel szálas csalánteát, és abból minden nap megiszol 1-2 bögrét. De 1 hónap után kell 1 hónap szünetet tartani! Azért gondoltam erre, mert nekem elég sok dologban segített, szóval lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni. És ha az első pár napban rosszabbul is vagy tőle, szerintem ne hagyd abba, mert lehet, hogy utána fog javulni az állapotod.


De egy jó szakorvossal mindenképpen beszélnék a helyedben.


Ja, és nem vagyok orvos, úgyhogy ne vedd készpénznek a leírtakat!

2013. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!