Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előjelek a menstruációhoz?

Előjelek a menstruációhoz?

Figyelt kérdés
Mik lehetnek az előjelei a folyáson barnázáson kívül? Szokott görcsölni az alhasam de utána álltalában pukizni szoktam. VOLT OLYAN FEHÈRFOLYÀSOM HOGY ÀTÀZOTT A BUGYIM MEG A SZTERRCSGATYÀM ES ÉREZTEM HOGY VIZES MEGNÈZTEM ÉS OTT EGY BAZINAGY FOLT A BUGYIM TISZTA FOLYÁSOS... fogtam es tettem be egy Wc papírt es kitöröltem. FONTOS: szárazon a folyás hol sárga hol fehér kis helyeken ez baj?
2013. nov. 10. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nem baj, az ternészetes hoyg beszáradva mindenkinek kicsit sárgás. A barnázás és az erösebb folyás már elöjele hogy meg fog jönni. de hogy mikor azt senki nem tudja. Hordj magadnál betétet és az erös folyás miatt használj tisztaságit és akkor nem fog átázni a bugyid és a nadrágod.
2013. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ te nagyon kedves lehetsz olyan kifinomult a beszéded! ;)
2013. nov. 10. 18:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg kérek valaszokat
2013. nov. 10. 18:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmnél a növès a máiknál meg a pattanás az arcán ők ezzel voltak fejlettebek en a nagyobb mellek :D nem akkora mint egy tank de az oszt nekem van a 2. Legnagyobb
2013. nov. 10. 18:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Fejlettebbek*
2013. nov. 10. 18:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Az oszt az osztályból elnézést hogy ilyen sokat irok:)
2013. nov. 10. 18:56
 7/9 MKs ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
12
2013. nov. 10. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak megszáradva sárga a folyás, akkor az természetes.
2013. nov. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!