Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 65/E mell az kicsinek számit?...

65/E mell az kicsinek számit? 14/L

Figyelt kérdés

170cm vagyok

és 63kg


2013. okt. 31. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem kell semmit méricskélni. menj be egy pl. kínaiba, és válaszd ki amelyiket ugy kb. a te méretednek gondolsz! menj be velük a próbafülkébe és próbáld fel őket ( cicire, melltartó nélkül) amelyik jó az a te méreted

én amugy olyan számozású melltartót még nem láttam ami 65E de lehet van ilyen

Én 13 éves vagyok és 75-80B-s melltartót hordok ( egyik üzletben a 75-ös kell, a másikban a 80-as) szóval ez az üzlettól is függ.

viszont soha nem mértem magam, hanem ugy választottam melltartót ahogy fennt leirtam, igy a legegyszerűbb

2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11: Lehet, hogy a legegyszerűbb, de szinte biztos, hogy rossz méretet fog választani. Ezért van az, hogy a nőknek itt-ott hurkás a melltartó mellett, kibuggyan a cici, lóg rajtuk, vagy a hátukon felcsúszik a pánt.


Azt még elhiszem, hogy esetleg az egyik fazonból B, a másikból C kosaras a kényelmesebb, de a számozás nem igazán szokott változni, mert az a mell alatti méret centiben. Ha neked is más-más a számozás ha melltartót veszel, akkor te is rosszul vásárolsz. A legtöbben ezt rontják el, azt mondják, hogy nekik C kosaras kell, nem jó a 75C, nosza legyen a 80 C, holott a 75D-t kellene próbálniuk.

2013. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"75-80B-s melltartót hordok ( egyik üzletben a 75-ös kell, a másikban a 80-as) szóval ez az üzlettól is függ. "


Na ezt mondom, hogy rosszul választasz, neked ha nem jó a 75B, akkor nem a 80B-t, hanem a 75C-t kellene próbálnod!

2013. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

bocsánat 11-es vagyok rosszul fogalmaztam.

a sportmelltartóból kell 80/B. és az igaziból 75/B

2013. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!