Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 65/E mell az kicsinek számit?...

65/E mell az kicsinek számit? 14/L

Figyelt kérdés

170cm vagyok

és 63kg


2013. okt. 31. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon vékonya vagy, nagy cicivel....
2013. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok vékony pontosabban az osztályban én vagyok a legkövérebb és a melleim sem nagyok


vannak az osztályban olyanok akik elbújhatnának mellette olyan vékonykák de nagyobb van nekik

2013. okt. 31. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:

65 cm mell alatti méretnek nem épp túl nagy.

Az E kosár viszont az, mert nekem is az van és még megfelelő méretű melltartót is alig lehet venni, mert a legtöbb helyen D kosárig vannak. Az átlagos kosárméret a B és a C.

D és E már nagynak számít...

2013. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

találtam a nete "melltartó méret kalkulátor"-t

beállítottam a méreteket

65 cm a körméret és 86 cm a bőség

és nekem azt írta hogy a méretem 65E

[link]

2013. okt. 31. 16:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor valamit rosszul mértél. Mekkora méretet hordasz most? Azt hol vetted? E kosarasat nem könnyű akárhol leakasztani, tudom, szívok is vele eleget....
2013. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs mekkorát hordok de ellégé kicsi a legkisebbet vetem amit találtam de nincs rajta a méret

ugy választottam hogy magamhoz mértem ugy kb mégis


de kb ekkora ez kicsi?

[link]

2013. okt. 31. 16:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez 100% hogy nem E méret, de még C sem.

(amúgy ezen ne aggódj, a férfiaknak legtöbbször tök mindegy és kis cici rajongók ugyanannyian vannak mint nagy cici őrültek)


Merrefelé laksz? Mert ha budapesti vagy esetleg nagyobb városban, akkor plázákban keress fehérnemű boltot. Ott ha szólsz az eladónak, hogy segítsen kiválasztani a méreted, akkor biztos hogy segítenek neked. Még nem is kell vásárolnod, megmondod hogy keresgélsz, aztán a végén azt mondod, hogy megbeszéled anyukáddal, elhívod majd mert ő veszi meg, stb...


Nekem úgy derült ki, hogy évekig rossz méretet hordtam, ezért csúszott fel pl. a hátam közepére meg buggyant ki a mellem a kosárból, hogy az eladótól kértem a nagyobb számot folyamatosan, aztán az egyiknél ahogy beadta és benézett, közölte, hogy tök rosszul választok..... De sok helyen (főleg pl. márkaboltokban, tehát ne a kínaiba menj) nagyon segítőkészek, eddig rossz tapasztalatom még nem volt.

Pl. Triumph boltba menj, te a közeli Tescoba vagy HM-be. Nem mintha ott ne segítenének, de a sima fehérneműboltban sokkal szakszerűbb tanácsot tudnak adni.

2013. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy melltartót ne úgy vegyél, hogy magadhoz méred. Van amikor hiába jó a méret, a fazonja miatt csúnya benne a melled, vagy kényelmetlen.

A próbafülkében amikor felpróbálod akkor állítsd be a pántot is, ne csak azt nézd, hogy jó a kosár, majd otthon....

Mozogj benne, emeld fel a karod, hajolj előre, rázd meg magad. Elég kényelmetlen, amikor a szép melltartóról kiderül, hogy bevág, ha előrehajolsz benne akkor kiesik a cicid és emiatt nem mersz benne mozogni.

Aztán vedd rá vissza a pólód és nézd meg úgy is szemből és oldalról. Én próbáltam már olyat, ami kényelmes volt, tökéletes méret, de a szabása miatt olyan furán csúcsos volt benne a mellem, hogy a póló alatt csúnya volt és nem tetszett.

2013. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Pl. Triumph boltba menj, te a közeli Tescoba vagy HM-be. "


NE a tescoba vagy a HM-be akartam írni...

2013. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mell alatti körméretet pont a mell alatt kell mérni, vízszintességre figyelve. A másik szám pedig a mellbimbónál mért érték.


A linkelt képen inkább 70A-B-s mell van. 65E eléggé nagy, az enyémek 70D-E-sek, ilyen fazonú melltartóban a dekoltázsom nagyon látványos, akár ha egy második fenék lenne ott.

2013. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!