Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel nőgyógyászhoz vagy...

Ezzel nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz kellene menni?

Figyelt kérdés

A nagyajkamnál jobb oldalt, kívül borzasztóan viszket néha. Azon részen, ahol már szőr is nő. De nem is látszik ott semmi. Azt hittem eddig, csak valami irritálja a bőrömet, de annak már el kellett volna múlnia. Amúgy nőgyógyászati problémám nincsen.

Ezzel nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz kellene mennem? Mert ugye, nem konkrétan ott van probléma vagy belül.

Viszont az meg elég furcsa számomra, hogy a bőrgyógyásznál meg ott levetkőzöm teljesen alulról meg szétteszem a lábam... (főleg, hogy akihez kell mennem sztk-ba, olyan utálatos gyökér, hogy felnőtt létemre nem egyszer szinte sírva jöttem már ki onnan)...



2013. okt. 28. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, legfeljebb ő tovább küld. De mivel a nemi szervednél van a gond, ez nőgyógyászra tartozik elsősorban.
2013. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak szárazság.Este kend be az egész "szőrpamacsot" jó vastagon popsikrémmel.Pamutbugyogó.Majd ezután meglátod viszket-e még.Nekem is régebben volt ilyen a tusfürdő szappan okozza ezt.Ezért ajánlatos intim mosószert, használni és akkor nincs ez.Egyébként a kérdésedre válaszolva, nőgyógyász.A "külterület" is a nőgyógyász hatáskörébe tartozik.
2013. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom akkor először kenegetni, hátha csak ennyi a baj. Még amúgy sem tudok elmenni legalább 1 hétig, mert mire szabadnapos leszek pénteken, addigra megjön a menzeszem is :(
2013. okt. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!