Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs nyavajákkal mit...

Menstruációs nyavajákkal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm nem jött meg rendesen tabletta miatt, így azt mondhatom ugy is, hogy kimaradt. Sosem viselt meg a menstruáció , nem fájt se fejem, se hasam..semmi kínom nem volt. Most viszont..teljesen kivagyok akadva, ha simogat a párom az a baj, ha nem az a baj ( szerencse, hogy megértő és tudja hogy nem magamtól vagyok ilyen hülye ), 3napja fáj a fejem, a derekam majd ketté törik, nem tudok aludni éjszaka, napközben viszont annyit, hogy az valami fantasztikus. Rondának, szerencsétlennek , gusztustalannak érzem magamm. Ha belekezdek valamibe semmi sem sikerül, legszivesebben sirnék és a megszokott dolgokat sem szeretem, mert valahogy rosszul érzem magam közben a bőrömben. Soha nem volt ilyen, nem is tudtam, hogy lehet ennyire rossz. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak, hogy jobb legyen.


24 N


2013. okt. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tabletta miatt?

Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs menstruációd.

Akkor megvonásos vérzésed van, amit a gyógyszer szünetre történő abbahagyása vált ki.

És akiknek a szervezetének nem megfelelő a fogamzásgátló, vagy éppen az adott fajta, annál bizony előfordul, hogy nem jön meg a vérzés, vagy problémák, mellékhatások jelentkeznek a szedés mellett.

Szóval menj orvoshoz, vizsgáltasd ki magad és ha lehet, akkor írjanak fel másik gyógyszert, vagy éppen egyáltalán ne szedj fogamzásgátlót, mert lehet hogy nálad nem válik be.

2013. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én helyzetem pont fordított, én előtte voltam így minden hónapban, akkor jött helyre a dolog, amikor fogamzásgátlót kezdtem szedni. Egyébként megértelek, borzasztó érzés, pláne ha évekig ez előfordul havonta egyszer, és ha elmúlik, már tudod, hogy egy hónap múlva ugyanezen át kell esned. Menj el nőgyógyászhoz, írasd át a gyógyszert, vagy oldjátok meg másképp a védekezést, ne hagyd, hogy hosszú távon ez így menjen. Én hagytam, inkább tűrtem, de nem mentem orvoshoz kamaszkoromban, és most látom, mennyi fájdalmat megspórolhattam volna.
2013. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, antibiotikum miatt maradt ki.
2013. okt. 26. 18:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Közölték is, hogy befog zavarni, csak éppen azt nem, hogy triplán kapom majd vissza.
2013. okt. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!