Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most volt először fehér...

Most volt először fehér folyásom az első menstruációm mikor következhet be?

Figyelt kérdés
a nagyon fehér a folyás mint a tej az rosz??

2013. okt. 23. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most volt először fehérfolyásod, akkor kb. 1-2 év múlva jöhet meg az első menstruációd, de ez nem 100%! Viszont ha nem vagy 16 éves, akkor nem is kell aggódnod a menstruáció miatt.
2013. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz,ha nincs szaga, nem viszket. Viszont ez alapján nem lehet tudni,hogy mikor fogsz menstruálni. Lehet,hogy rövid időn belül,de akár hónapok múlva.
2013. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nincs rosz szaga és nem csíp nem viszket 14 éves vagyok és már kb egy éve szőrös mind kető de lehet nem ez volt az első csak azért irtam azt hogy az első mert möst vettem észre először és nagyon erős volt mint a tej és folyékony !
2013. okt. 23. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre számíts rá,hogy bármikor megjöhet. Legyen nálad mindig betét.
2013. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most volt az első peteérésed és kb. két hét múlva megjön. De ez nem biztos.Ovuláció környékén általában bővebb a folyás.Egyébként jól írják az előttem válaszolók, hogy lehet akár 2 év múlva is.
2013. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsokat és még lenne egy kérdésem azt mondta oszitársam hogy ha megjön betétet használjak mert csak szüzeség elvesztése után lehet tampont használni ez igaz??
2013. okt. 23. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet tampont használni / inkább minit kezdetben/, de jobb a betét eleinte. Ki kell tapasztalni, hogy milyen erős lesz a vérzésed, hány napig tart.Kezdetben lehet, hogy csak barnás menstruációs váladék fog ürülni, mert még nagyon vékony méhnyálkahártya válik le. Szóval ez nagyon egyéni.

Valamint a tampon felhelyezését is inkább a az erősebb vérzésnél jó begyakorolni, mert magasra fel kell tolni a hüvelyben, hogy ne okozzon problémát.

Van olyan lány aki nem tud tampont használni, mert olyan kicsi a szűzhártyán a nyílás, igaz ritkán fordul ez elő. A többség minden további nélkül tudja használni a tampont még a szüzesség elvesztése előtt is.

2013. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm és várom a további hasznos válszokat is!
2013. okt. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!