Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért maradt ki a menzeszem?

Miért maradt ki a menzeszem?

Figyelt kérdés
Régebben mindig teljesen napra pontos volt, aztán kezdett késni, és már 2 hónapja nem jött meg.. Nyáron fogytam egy keveset, most meg izmosítok, de nemhiszem hogy emiatt, mert nem fogytam drasztikusan, meg nem vagyok csontsovány, csak elhagytam az egészségtelen kajákat. Fertőzésem nemhiszem hogy lenne, nem viszket, fehérfolyásom normális. Ha ebben a hónapban sem jön meg akkor elmegyek nőgyógyászhoz. De mi miatt lehet? Nem akarok visszahízni, de most többet eszek, hátha amiatt (bár nemhiszem mert 1500-1600 kalória megvan egy nap)
2013. okt. 20. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és kihagytam hogy szűz vagyok.
2013. okt. 20. 12:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl izmos vagy, ebből következően kevés a testzsírod.
2013. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nemhiszem hogy túl izmos lennék, olyasmi vagyok mint az első ezen a képen: [link]


de akkor mit csináljak? imádok futni meg a fenekemre edzek, és nem szeretném abbahagyni :(

2013. okt. 20. 12:32
 4/9 A kérdező kommentje:
najó talán ennyire nem vagyok vékony, meg szélesebb a csípőm, de hasonló vagyok
2013. okt. 20. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz?
2013. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az se mindegy, hogy mióta menstruálsz. Ha még csak mondjuk 2 éve, akkor ez még belefér, hogy néha nem rendszeres.

Viszont állhat hormonális probléma, vagy valamilyen nőgyógyászati betegség is a háttérben.

Érdemes kivizsgáltatni magad.

Én 2 és fél éve lefogytam közel 20 kg-ot és mégis rendszeres volt a vérzésem, nem maradt ki.

2013. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4 éve
2013. okt. 20. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha orvoshoz mennél, ha már 4 éve menstruálsz. Biztosat csak a doki mondhat!
2013. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lényeges, hogy mennai idős vagy!

Ha 17 alatti, akkor minden rendben, ne izgulj, majd megjön.

2013. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!