Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha fehéres folyáso...

Mit tegyek, ha fehéres folyásom van, ami valamivel több a megszokottnál, és tegnap viszketett is?

Figyelt kérdés

Sejtem, hogy esetleg ez hüvelygomba lehet, tegnap ugye el kezdett viszketni, bekentem Canestennel, ami nagyon jót tett neki, és már nem is viszket, viszont a folyásom még mindig megvan! Nem büdös, nem sárgás, csak egy kicsit több a kelleténél...

Szerintetek folytassam a Canestennel való kenegetést annak ellenére, hogy már nem viszket? Vagy esetleg váltsak ki kúpot is? Vagy majd elmúlik, ez már nem vészes, és ez esetleg csak a kenőcs miatt van?



2008. júl. 6. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben. Én azt tanácsolnám, hogy várj 1-2napot, teszteld, hogy elkezd-e újra viszkedni, illetve továbbra is tart-e a több folyás, mert az lehet azért is, hogy épp peteérésed van, persze akkor meg a viszketést a gyanús... ha marad ez az állapot, mindenképp menj a gyógyszertárba kúpért is, ami valószínűleg teljesen tünetmentessé teszet. Fontos, hogy tünetmentessé csak!, ugyanis mikor nekem ez a problámám volt, és úgy láttam hatott a kúp, de mikor legközelebb mentem nőgyógyászhoz megemlítettem neki, s azonnal megvizsgált, s azt mondta háát, a kúp enyhítette, de méhnyakon még mindig sok kis "folyásdarab", s újabb gyógyszert írt. Valamint, ha van párod akivel voltál (nem gumival) akkor sajnos ő is elkaphatja, bepirosodik neki és mintha kopna, őt is a Canestennel be kellett kenünk.

Szóval, ha hat a kúp az jó, de a legbiztonságosabb, ha valamikor tudsz majd egy orvos is nézzen meg, mert lehet hogy csak enyhül de a fertőzés ott lappang, ami hosszú távon árthat!

2008. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
menj dokihoz azonnal ez nem játék!!! ha előjön akkor mindig el kell menni mert ezek is okozhatnak rákot. sipirc a nőgyógyászhoz!!! gyógyulást!
2008. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!