Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utolsó menstruációs napomon...

Az utolsó menstruációs napomon mindig felnyomok egy tampont és egy napig bent hagyom, ez okozhat valami bajt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valami egészséges. Miért kell bent hagyni? Ezen ne spórolj szerintem. Nem higiénikus.
2013. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Okozhat. Van egy súlyos betegség, ami akkor alakulhat ki, ha a tampont 6 óránál tovább hagyod bent. Persze ritka az ilyen, de minek hagyod bent egy napig???


Olvasd el a tájékoztatót.


Toxikus sokk/vérmérgezés az állapot neve.

2013. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem azért hagyom bent mert spórolok !!!

hanem mert az utolsó napon is olyan idióta a vérzésem, és a betétet meg nem bírom elviselni

2013. okt. 15. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Használj tangabugyis betétet vagy tisztaságit.

A tisztaságinál viszont vigyázni kell, hogy az alja műanyagos legyen, hogy ne ázzon át.


A libressnek van egy tangás vékony betétje, az nagyon jó és elviselhető.

2013. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

de semmilyen formában nem tudom elviselni

2013. okt. 15. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
8 óránál tovább TILOS tampont a hüvelyben hagyni!!!
2013. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne is szülj soha, mert akkor nem lehet tampont hazsnálni és kb 2-6 hétig fogsz vérezni a szülés után és nem ugy mint egy sima menzesz alatt hanem 10-szer olyan erösen. Ja és ne legyen soha bajod a tampontól, pl méhszájseb mert ebben az esetben sem használható. olyan nincs hogy valaki képtelen betétet használni. Az más hogy valaki szereti vagy sem. Azzal amit teszel nagy esélyed van egy jó kis hüvely gyulladásra na akkor sem lehet majd tampont használni.
2013. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam elviselni korábban, és tampont használtam éjszakára, aztán mikor állandóan visszatérő problémáim voltak mégiscsak áttértem az éjszakai betétre, meg ha otthon voltam akkor is azt használtam.



Ha nem vagy képes felfogni, hogy ez nem jó a testednek, akkor csináld.


De akkor ne kérdezősködj, hogy lehet-e valami bajod.


Vagy ha azt szeretnéd hallani, hogy nem lehet semmi bajod, akkor tessék:


Semmi bajod sem lehet, egészséges a hüvelyedben tamponnal lenni akár két napig is.


Remélem ez megnyugtató számodra.

2013. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már kiszedtem ...
2013. okt. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!