Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Menstruációs kérdés.

Ez mi lehet? Menstruációs kérdés.

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót. Rá egy hétre megjött a megvonásos vérzésem, ami elég durva volt. Minimum egy hétig tartott. Majd kb egy hónap múlva egy hétig barnáztam, de nem gondoltam menstruációnak, de azóta sem jön meg. Lehet, hogy próbál visszaállni a hormonháztartásom? Terhes nem lehetek, mert a gyógyszer abbahagyása óta nem szexeltem. Orvos csak november közepén fogad.
2013. okt. 14. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A fog.gátló után gyakori az ilyen menstruáció zavar, hormonprobléma áll a háttérben. A kérdés csak az, hogy magától helyreáll, vagy orvosi segítség kell hozzá. Amennyiben biztos vagy benne, hogy nem vagy várandós, én a helyedben várnék még egy ciklust és csak utána mennék orvoshoz. Nem gond, hogy egy kimaradt.
2013. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen csak a hormonok játszanak még. Akár hónapig eltarthat amig vissza áll. De van akinek akár 1 év.
2013. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!