Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 éves lány vagyok. Nemrég...

23 éves lány vagyok. Nemrég észrevettem, hogy fájnak a melleim. Eleinte csak azt hittem a menstruáció miatt, de a bal mellemen azt vettem észre, hogy a bimbó nagyon gyakran befelé fordul, és akkor olyan szürkés színű. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fel fogok keresni egy nőgyógyászt, és elmondom a panaszaimat, melyek a következők: mindkét mellem fáj nyomás hatására, a bal mellem a bimbó nagyon gyakran befelé fordul. Mit fog csinálni a nőgyógyász? Hogyan vizsgál majd meg? Mi lehet a bajom?
2013. okt. 14. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
valószinüleg semmi bajod, a befelé fprduló mellbimbó egy nagyon gyakori dolog. Semmi baj vele egy dolognál okozhat nehézséget, az majd a szoptatás lesz. De már erre is van megoldás a bimbó védő avgy bimbó kiemelö. A fájdalom lehet akár nem megfelelő méretű melltartó vagy rossz melltartó hordása miatt is. Esetleg hormonális, probléma miatt, de az ritka hogy ilyen tünetet okozzon. Mindenképp mutasd azért meg az orvosnak, csak kézzel fogja megvizsgálni és legfeljebb elküld mell uh-ra.
2013. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod.
2013. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mutasd meg az orvosnak, mert ezer dolog miatt lehet, de valószínű, hogy nincs nagy gondod. Bár a szürkés színt nem tudom hova tenni. A doki meg fog tanítani olyan műfogásra, ami segít kilazítani benn a rostokat meg a mirigyeket, amiktől könnyebben kiemelkedik majd.
2013. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!