Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tünetek, teszt, kicsike...

Tünetek, teszt, kicsike vérzés. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete voltam együtt a párommal, pont pete érésem volt. Persze előtte is utána is voltunk együtt, tehát nem pont akkora időzítettünk. Úgy másfél hete érzékeny vagyok a szagokra, fáj a derekam, alhasi görcseim vannak, érzékenyek a melleim és meg is változtak, nagyobbak stb...Nem jött meg amikor kellett volna, görcsöltem mintha megjött volna, csináltam is tesztet. Halványan, de láttam a második csíkot. Tegnap délután barna pecsételő valami folyt ki, utána kis ideig semmi, majd éjjel megint barnás valami, ami még most is tart, de kis mennyiség, a mensinél kevesebb, és hol van hol nincs.

2013. okt. 11. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de lehet. Csinálj még egy tesztet.

Vannak kismamák akik a terhesség első 2-3 hónapjában még vérezgetnek egy kicsit.

2013. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretnéd ,hogy terhesség legyen ? ... Egyébként nekem a leírás alapján nagyon úgy tűnik,hogy az .
2013. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen szeretném. Reménykedünk. :)
2013. okt. 11. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért megelőlegezek nektek egy "óvatos " gratulációt ;-) ! Jó egészséget nektek :-) !
2013. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvos kellene, vagy ügyelet. Szoktak adni valami terhességet segítő hormont.
2013. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A vérzés még megvan, de nagyon enyhe és,nem piros.
2013. okt. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!