Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy 17...

Mi lehet az oka, hogy 17 napja késik a mensim? Többi lent.

Figyelt kérdés
Írattam ki gyógyszert,de azt csak a menstruációm első napján kezdhetem el szedni. A baj az,hogy lassan 3 hete nem jött meg. Tesztet csináltam már 3-4 et,mind negatív. Kb. 1 hete folyamatosan fehér folyásom van. Valamelyik nap azt hittem megjött,mert fájt a hasam,de csak fehér folyás. Egyébként nekem menstruáció előtt 1 héttel,mindig szokott pár napig lenni folyásom.Mi a véleményetek,tapasztalatotok?

2013. máj. 16. 18:43
 1/4 anonim válasza:

Szia! Lehet hogy nagyon rástresszelsz, nem? Én szülés után voltam hasonlóképp, hogy ki-kimaradt egy-egy. Persze ott lehet , h a "karbantartás" miatt. Szinte egy hónapig görcsölgettem...De sok anyuka mondta nekem, h nagyon rákoncentrálok és így tuti nem jön meg. Én is el akartam kezdeni mielőbb a tabit.

Úgyhogy ne izgulj! Próbálj meg ne rágódni rajt.

Üdv.:

A

2013. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát lehetséges,nem tudom mindenesetre ma is teszteltem egyet de az is negatív. :\
2013. máj. 17. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fehér folyás sem normális dolog, mindenképpen megbeszélném nőgyógyásszal és megnézetném, hogy nem valami fertőzés okozza-e.
2013. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jövőhéten kiderül mit mond az orvos. Tegnap megakartam halni,annyira fájtak a melleim. Teszteltem azóta még kétszer,egyet ma reggel mind kettő negatív. Ez már a 6. negatív teszt.
2013. máj. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!