Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leborotváltam odalent és most...

Leborotváltam odalent és most ha csak a ruha hozzá ér fáj/szúr. Miért? Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a csupasz punci érzés...
2013. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha először tetted, akkor azért, mert a szőrtüszők újra növekedésnek indultak, és az ott lévő idegvégződéseket ezek a növekvő szőrszálak irritálják... ettől fáj és szúr, ha szőrbenövés is keletkezik, akkor égő érzés is felléphet... ez csak az első néhány alkalommal alakul ki, később hozzászokik a szervezeted. :)
2013. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaja ha rendszeresen csinálod, akkor 1-2 hét és elmúlik...
2013. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellene a divatot követned! Ha sokat borotválod, erősebb lesz és könnyen szőrtüszőgyulladást kaphatsz.
2013. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy nem csak a divat miatt csináltam,egyszerűen idegesített :D nem tudom miért.
2013. okt. 10. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene borotválnod, nem egészséges az orvosok szerint sem. Nem véletlenül nőtt az oda.
2013. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne hallgass ezekre a valószínûleg vagy vén, vagy rusnya csajokra... ez nem divat, hanem mára elvárás... a fiúk nagyrésze is szörteleníti, szerintem alapvetõ higiéniai elvárás... nem a borotvától erõsödik a szõr, hanem a genetikától .. amúgy még az ilyen konzervatív hölgyek nagyrésze is szörteleníti a lábát hónalját stb... pedig arra is rá lehetne fogni, hogy nem véletlen nõtt oda...
2013. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Higiéna? Tudod te mit jelent? Hogy ha nem mosod, akkor nincs higiéna. Nem attól, hogy szőrös e vagy nem.
2013. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!