Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van az hogy miután...

Mért van az hogy miután leborotváltam a puncimat össze vissza csorog a pisim?

Figyelt kérdés
Kb 100 sugárban jön és sokszor a lábamra is folyik. Ez nagyon idegesítő. Másnak is ilyen?
2013. ápr. 8. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

a fanszőrzetnek többek között vizeletelvezető szerepe is volt, ezért csurog most össze-vissza

igen, másnak is ilyen :-)

2013. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez egy ilyen dolog. Annyit tudsz csinálni, hogy minél ügyesebben belövöd a pisilési szöget és nagy sugárral nyomod, amennyire lehet :). Használj intimkendőt utána, ha nagyon összekened magad.
2013. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Anatómiai ok. Nekem a WC-n ülve a sarkamnál gyűlik össze a pisi. Mindig fürödnöm és takarítanom kellett minden pisilés után.

A szőrnek koordinációs szerepe is van.

Menstruálni nem is mertem még csupasz puncival.

2013. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, és nem csak előre, hanem oldalra és hátra is elvezetődik a csupasz bőrön.

Nem éri meg, na.:)

2013. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a válaszok most komolyak?

Én még sosem tapasztaltam ilyet,pedig mindig csupasz...

21L

2013. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem itthon nincs gondom, mert ha ráülök a wc-re akkor egyenesen csorog lefelé. Viszont a munkahelyemen csak bepucsítok a wc fölé és akkor nekem is volt, hogy a combomon csorgott. De már rá szoktam, hogy hordok magammal nedves kendőt, letörlöm vele az ülőkét és ráülök a kezemre...
2013. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább érdemes lepapírozni a wc-t, mert ha a kezedre ülsz, utána, mikor törlöd magad, felvihetsz bacikat. A nedveskendő nem antibacis, csak ha speciálisan antibacis kendő. Gyakorolni kell ezt a csupasz puncis pisilést, és igen, csak akkor gond néha, ha nem ülhetsz a wc-re, de ez is kivédhető. Mensinél se volt különösebb gondom, de a nedveskendő mindig legyen azért kéznél.
2013. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
A punci szőrtelenítés csak egy hülye divat.
2013. ápr. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
De a kislányoknak, akiknek még nem szőrös, nekik miért nem megy összevissza a pisi?
2013. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Ezt komolyan kérded, Magadtól ne jössz rá??:D:D

Miért, szerinted egy felnőtt férfi fütyije, ha leborotválja, pont olyan, mint egy kisfiúé?:D:D Elég nagy baj lenne!:D:D

És egy felnőtt nő puncija (mérete, alakja a testéhez képest, medencecsontja, szemérembombja mérete a testéhez képest) pont akkora, mint egy kislányé? Naneeemáár!!!:D:D

Tudod, van egy 5-10 éves folyamat, amit pubertásnak neveznek, sőt, egész a harmincas évekig alakul a csontvázunk. Ennek során kiszélesedik a medencecsont, így a szeméremcsont is, megnő, kikerekedik a vénuszdomb, megnőnek, kikerekednek a szeméremajkak, megnő, megvastagszik a csikló, a belső női szervek is megnőnek, kell nekik a hely.

2013. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!