Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé kínos ez a kérdés, de...

Eléggé kínos ez a kérdés, de muszáj megkérdezzem mert félek. Elestem és megütöttem a puncimat és nagyon megdagadt! És nagyon fáj is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászatra.
2013. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ne érezd kínosnak. Menj el nőgyógyászhoz és mond el neki, hogy mi történt.

Én múltkorában csúsztam meg és a jobb mellemre sikerült esnem:(

Napokig tapogattam, vizsgálgattam nincs-e benne csomó, de a párom kedvéért elmentem a nőgyógyászomhoz, aki megnyugtatott hogy nem érez ő sem semmit.

Ez nem játék:S

2013. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyan üthetted meg magad ott?

Amúgy meg nem hinném, hogy egy duzzanat akkora gond lenne. Ellenben, ha a medencecsontodra estél rá, akkor annak a törését, vagy repedését a röntgen fogja kimutatni.

2013. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menned. Ne érzed kínosnak! Az orvos is úgy tekint a puncidra, mintha a kezed vagy a lábad lenne. Te is tekints rá úgy! :)
2013. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinten egyáltalán ne izgulj, néhány nap alatt el fog múlni.
2013. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nem bírok elmenni dokihoz..sőt még anyukámnak se merem elmondani..esetleg nem borogathatnám vagy kenegethetném valamivel?
2013. jan. 2. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem! A hideg vizes borogatástól felfáznál, a krém meg semmire nem jó. Vagy csak beütötted, vagy eltört valamid. Ha ez utóbbi, akkor menj el a háziorvosodhoz, ő elküld röntgenre. Ehhez rohad.ul nincs köze a nőgyógyásznak.
2013. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Estleg borotgathatod állott vizes ruhával. (Persze hogy nem hideggel, vagy jéggel!!!)

Ne izgulj el fog múlni, ugyanúgy mintha a karodat, lábadat, vagy fenekedet ütötted volna meg.

Semmi köze nincs ennek a nőgyógyászathoz!

2013. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nyalasd ki velem ! És meggyógyulsz
2015. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!