Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki menstruál terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ha pl. az aktust követő havi vérzés normál, megszokott módon megjön, van egyáltalán esély terhességre? Ha igen, mennyi?
2013. okt. 6. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi is épp nyálazzuk a netet a feleségemmel hasonló dolgok miatt. És igen megjöhet a mensesed,mert a szervezet még egy ideig emlékszik a ciklusodra. De ez ritka. A sógornőmnek terhesség alatt hónapig menseselt :) sok sikert a babához,és szoritok :)
2013. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, de nem nagyon gyakori, és legtöbbször kissé enyhébb, mint szokott lenni. Ha bármilyen kétséged van, vegyél tesztet.
2013. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jaj, én szorítok nektek,de nekem inkább ne!! :D

pont, hogy nem szeretnék teherbe esni... :)

2013. okt. 6. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám végig menstruált terhesség alatt,de ez nem túl gyakori.Elvileg a terhességi tesztet is az első vérzés kimaradásakor kell alkalmazni,tehát így ha mégis megjön,nem tudom,hogy kell eljárni.Ha olyan baleset"történt,ami szinte biztossá teszi,fordulj dokihoz!
2013. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megjön, akkor is el lehet végezni vizeletből a tesztet. Vagy tampon használat mellett vagy a vérzés lezajlása után. A teszt HCG-t mutat ki, ami csak akkor ürül, ha terhes vagy egyébként nincs a szervezetben / kivéve ha HCG-t termelő daganat van a szervezetben, ami lehet férfiaknál is, így ilyen esetben pozitív a teszt náluk is. De ez ritka és nem is idetartozik csak az eszembe jutott/.

Sok kismama vérezget a terhesség első 2-3 hónapjában, de ismerek olyat is , aki végig rendszeresen "menstruált".

2013. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes
2013. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!