Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után most jött meg a...

Abortusz után most jött meg a menszeszem és már 2 hete meg van, normális-e?

Figyelt kérdés
6 hetes terhesség volt, állitólag szövödménymentesen zajlott, időbe (kb egy hónap múlva) megjött, de már 14. napja van meg és nem akar elmúlni. Menszi első napján felraktam egy Nuvaring gyürüt (fogamzásgátló) vajon ez befolyásolja-e? Ha voltál ilyen cipőben kérlek irj, mert nem tudok most oroshoz menni és kezdek megijedni. Előre is köszönöm mindenkinek!
2009. nov. 8. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat héten belül bármikor előfordulhat ilyen. Igenis menj orvoshoz, ne játssz ilyenekkel. Olyan nincs, hogy most nem tudsz menni.
2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 napos vérzéssel nem szokás halogatni az orvost. Szakíts időt és menj el! Az egészséged nem játék, vedd komolyabban! Valószínűleg ír valamilyen gyógyszert amitől néhány nap alatt rendbe jössz.
2009. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem is menj orvoshoz ,de valószinűnek tartom Nuvaring miatt van
2009. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nuvaring miatt volt..kulfoldon vagyok es a haziorvos nem volt hajlando nogyogyaszhoz kuldeni, de Mo-on utolag kiderult. Koszonom a valaszokat.
2010. jún. 30. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!