Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinalni, hogy...

Mit lehet csinalni, hogy hamarabb jojjon meg a menstruaciom mint ahogyan kene?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
SEMMIT
2013. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előrehozni nem lehet, illetve én nem hallottam róla...

Ha sok citromot eszel, akkor eltolni lehet 4-5 nappal.

2013. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én múltkor olvastam is egy nagyon jó tornát, amit ha sokáig csinálsz akkor hamarabb megjön :) Én kipróbáltam, és tényleg megjött rá egy napra, bemásolom neked, próbáld ki ^^

"Az Aviva tornának van egy gyakorlata amit ha nagyon sokat ismételsz, hamarabb megjön. A lényeg az, hogy állj enyhe terpeszbe, picit rogyaszd meg a lábaidat, és húzd magad alá a feneked miközben a hasad is behúzod, és erősen szorítod ott belül. Közben a kezed is ökölbe szoríthatod, az pszichésen segít a belső szorításhoz. Tartsd így 1-2 másorpercre, majd engedd ki az öklöd és engedd el az izmaidat, told hátra a feneked. Ismételd ezt a kettőt sokáig, elvileg segít. (de ha terhes vagy, ettől el fog menni a baba)."

2013. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Meleg víz, szauna, talicskázása, nemi élet. Ezzel nekem mind sikerült "váratlan örömöket" szereznem.

Még be szokott válni az utazás is.


De ha azt akarod, hogy megjöjjön...valszínű nem segít. Csak ha nem akarod. :)

2013. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!