Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 hónapja nem jött meg a...

8 hónapja nem jött meg a menstruációm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve volt az első. 8 hónapja pedig az utolsó. Azon kívül ,hogy rohanjak orvoshoz (azt nem fogom megtenni) valamit tudtok javasolni vagy akármi...?

Kérlek segítsetek!

14L



2013. szept. 27. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne várj semennyit, hanem hétfőn jelentkezz be. Senki nem tudhatja látatlanban, hogy miért nem menstruálsz 8 hónapja. Egy felelősségteljes orvos sem mond erre semmit vizsgálat nélkül. Nem lehet egyből a fiatalságodra fogni.
2013. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként Te azt írtad, hogy nincs bajod! Legyen igazad! De mi van ha ne adj' isten tévedsz?
2013. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kérdeztem,hogy lehet visszafordíthatatlan bajom ?

És különben is nem tudom ,hogy mehetnék el orvoshoz ,amikor anyámmal soha nem beszéltem női dolgokról ,csak annyit tud ,hogy megjött az első. Többet nem is kérdezett az óta , én meg nem mondtam. Romániában élek. Román orvosok vannak. A román tudásommal el sem tudnám mondani hogy mi bajom és azt sem tudom ,hogy ebben a kis városban hol van ilyen rendelő. Tehát, még úgy gondolom , várok...

2013. szept. 28. 12:05
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogyan is van, beszélj anyukáddal. Lehet, hogy csak nem akar indiszkrét lenni, azért nem kérdez meg, de arról mindenképp tudnia kell, ha problémáid vannak. A nőgyógyászhoz elkísérhet, és majd ő beszél helyetted. Vizsgálni nem fog, ha még szűz vagy, legfeljebb végez egy ultrahangot és vesz vért. Hogy lehet-e visszafordíthatatlan? Elméletben igen. Nem túl valószínű, de mi van, ha mégis? Utána kell járni. Esetleg keressetek egy olyan orvost, aki nincs berágva a magyarokra, mondjuk ez nem egyszerű, és a Felvidéken még nem találtam ilyet... De vannak még csodák :P
2013. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!