Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » E. Colit sikerült már kiirtani...

E. Colit sikerült már kiirtania valakinek a hüvelyéböl?

Figyelt kérdés

már kaptam ezer antit,és nagyon unom,kb 2 éve van.

nincs valakinek vmi ötlete?

lehet igy terhes az ember?szeretnek gyereket!


2013. szept. 26. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Higiénia kérdése,az E.coli az emésztőrendszerben gyakori vendég.
2013. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom a választ. Nekem is sokszor mutattak ki e.colit a hüvelyben rengeteg antibiotikumot szedtem,de hiába mert mindig kitenyészett. a legutolsó vizsgálatnál e.coli nem de enterococcus kitenyészett. Ilyen nincs! Doki azt mondta, ez nem olyan súlyos (köszi!) szóval próbáljak ne rá figyelni és nem kaptam kezelést.

Nem figyeltem rá nem érdekelt. Utána elmentem rákszűrésre egy magándokiho elmondtam a korábbi bajomat, azt mondta hogy sokféle baci van a hüvelybe , végezzek néhány alkalommal tejsavas irrigálást. Megvizsgált azt mondta, olyan tiszta a hüvelyem hogy enni lehetne belőle. na szép gondoltam ...... Ennek másfél éve megint voltam dokinál egy másiknál rákszűrésen és megvizsgált. a hüvely tisztasági foka normál II-es kategória. De a méhszájamnál van vmi. Rossz ez az egész mert szerintem csak nem egészséges ha olyan van a hüvelyben aminek nem kéne ott lenni vagy nem olyan mennyiségben.

ajánlom az antalvali.com oldalt és ott írd be az e.colit

neked mi a panaszod amúgy?

2013. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak üzenném, hogy elég nagy butaságot írt. Higiénia ide vagy oda, az e.coli nagyon könnyen hüvelybe kerülhet. Nekem pl úgy került hüvelybe, hogy nem csak reggel, este, hanem minden székletürítés után lezuhanyzom. Tehát nem gondolnám, hogy a higiéniámmal lenne problémám.

A többieknek: sajnos én is egy éve szenvedek vele, nekem most azt tanácsolták, hogy csináljak hosszabb antibiotikum kúrát, tehát ne egy dobozzal szedjek be. Most egymást után az ötödik doboz Cifloxint szedem be és úgy érzem, hogy segíteni fog. Ezen kívül vettem magamnak D-mannózt, ami elég drága sajnos, de nagyon sok jót hallottam róla.Nagyon szörnyű, mert nekem ráadásul szex közbe, után fájt is a hüvelyem és persze azonnal átkúszott a húgyutakba is. Én is gyerekvállalás előtt vagyok és már eléggé kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz így... Remélem, ez a hosszabb antibiotikum kúra most helyretesz. Ti mit szedtetek rá? És nektek is hasonló tüneteitek voltak? Mert beszéltem már olyanokkal is akiknek szintén e.coli volt a hüvelyben, de nem fájt nekik.

2013. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a d mannóz az a leghatásosabb a hugyhólyagban lévő e.colira. Én is vettem anno mert azt hittem hogy a hólyagban van. DE vizelettenyésztés nem mutatott semmmitse. Szóval nekem nincs a hólyagomba, viszont mikor szedtem a rengeteg antibiotikumot akkor néhányszor felfáztam keresztes volt a vizeletem. A tüntetek valóban eltérőek. Van olyan aki észre sem veszi sok nőnek van a hüvelyében de nem tud róla.. Nos nekem nem fáj a hüvelyem,folyásom ciklus alatt változó, van úgy hogy semmise jön máskor picit olyan lesz a bugyim de olyan is van hogy nagywc-és közben a nyomás miatt a hüvelyemből távozik hüvelyváladék, de sajnos menzesz előtt szoktam érezni enyhe viszketést,illetve ha széthúzom a szeméremajkamat akkor ilyen fehér morzsaszerű vmi van.ÉS NEM GOMba mert az nem tenyészett ki. Én amit tervezek, hogy a bélflórát fogom regenerálni,hozzáteszem nincs bajom a székeléssel de lehet nem olyan erős a bélflórám

Szóval tervben van hogy Emóciót fogok venni. Drága 5900 ft de egy kúrát nekem megér. Bp-en Debrecenben szeméylesen meg lehet venni.

Szóval én úgy vagyok vele hogy nem tudom hogy van vagy nincs a hüvelyembe e.coli mert már régóta nem voltam kenetvizsgálaton. lelkileg teljesen tönkretett, ráadásul az a rengeteg antibiotikum. Én azt is olvastam hoyg a legyengült immunrendszer is okozhatja azt hogy az ecoli újra visszamegy a hüvelybe. én csak arra gondolok hogy végbél felől történhet a visszafertőzés.

Nektek milyen a folyásotok? Nektek van vmi a hüvelyeteken mint pl amit én leírtam?

2013. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,nekem feherfolyasom van,de viszketni nem viszketek,meg semmi ilyesmi,csak a kenet mindig kimutatja!de a neten olvastam h sok mindenkinek van és nem tudjak kiirtani,vagy csak nehezen.én is veszek ilyen d mannózt,kiprobalom,meg váltok nögyógyaszt.
2013. szept. 27. 12:12
 6/7 A kérdező kommentje:
a vitagyn c-t nem ismeritek?az is erre van,hüvelykrém.
2013. szept. 27. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig elölről hátra töröljetek, a legjobb ha nedves WC-papírt használtok. Ami még nagyon fontos: tünetmentességnél is kúraszerűen, de antibiotikum szedésnél mindig kellene használni hüvelyflóra-visszaállító készítményt (kúpot, hüvelykapszulát/tablettát stb) pl. Gyntima, Protexin gynophylus, stb stb stb.
2013. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!