Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletesek! Sikerült már...

Albérletesek! Sikerült már valakinek kiirtania a csótányt a lakásból?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Már több mint egy éve itt lakom, de csak 4 hónapja tűntek fel, azelőtt egyáltalán nem voltak. Azt sem tudom, mitől jelentek meg a lakásban...

A fürdőszobából sikerült valamilyen módon eltüntetnem őket, de a konyhából egyszerűen nem tudom. Az a baj, hogy a főbérlő nem foglalkozik a dologgal, letudja annyival, hogy majd beszél a közös képviselővel, mi lakók pedig mindhárman diákok vagyunk és nincs felesleges harminc ezrünk, hogy irtást végeztessünk félévente.


Kipróbáltam már mindenféle házi módszert: betömködtem a lyukakat, citromot, uborkát, szódabirkarbónát raktam szét mindenfele, ahol látom őket, folyamatosan takarítok, lehetőleg nem hagyok elől még mosatlant sem, nemhogy kajamaradékot, de mindig előbújnak a szekrények mögül vagy ilyen-olyan repedésekből. Már teljesen kész vagyunk...

2012. dec. 10. 20:41
 2/5 anonim ***** válasza:

A csótányra egyetlen megoldás van: Az egész háznak össze kell fognia és egy nap az összes lakást végigszóratni egy rovarirtó szakemberrel. Utána újítani félévente.


Minden más módszer félsiker vagy annyi sem.

2012. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a tízemeletes panel összes családja olyannyira rávehető erre...
2012. dec. 10. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig így van: ha egy helyen irtanak csak, a csótányok röhögve költöznek el pár napra, hogy aztán visszajöjjenek újra.
2012. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy mindenki írt, vagy totál felesleges az egész. másképp nem fognak eltűnni.
2012. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!