Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SYMICA fogamzásgátló - első...

SYMICA fogamzásgátló - első menstruáció meddig tart nagyjából?

Figyelt kérdés
Ez az első levél tablettám, és policiszta + védekezés miatt szedem. Csütörtökön (19.-én) jött meg, de még mindig van (kevés, pecsétlő) vérzésem. Elmúlik csütörtökre (26.-a)? Légyszi, fontos lenne! :'(

2013. szept. 24. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt előre nem lehet tudni.

Van akinek 3-4-5 van akinek 6-7 nap.

Nekem 6 napig szokott tartani. A menstruációs vérzésem is, illetve mikor fogamzásgátlót szedtem és megvonásos vérzésem volt, az is 6 napig tartott. Szedtem a Symicia-t is, az mellett is 6 napig tartott.

Viszont van olyan is, akinek a szervezete nem igen reagál jól és akár az egész hónapot végig vérezgeti.

2013. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyén függő. uyge tudod hogy a PCOS-on sokszor ront a késöbbiekben. csak egy mű ciklust csinál igy nem mérvadó viszont utána nagyon nehezen jön ehlyre a hormonrendszer. Nekem 9 hónapig nem jött meg és 4 éve nem sikerül terhebeesnem. A kiváltó okot kell kezelni ami nem nőgyóghyászra tartozik hanme endokrinológusra. Ha van inzulin rezisztencia akkor azt kellkezelni, ahhoz a a hármas kezelés kell.sjanos aroka anőgyógyászok akik nem haladnak a korral azok még a fogamzásgátlót irják fel, a hozzáértő nem.
2013. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!