Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa vizes váladék folyik a...

Furcsa vizes váladék folyik a puncimbol. Még soha nem volt ilyen. Mért lehet ez? 14 éves lány.

Figyelt kérdés
Tegnap a suliban kezdődött... ma reggel mikor felkeltem 1 csomò jött. Tettem be 1 betètet ma reggel ... szexuális èletet èlek ... ( bá nem hiszem ez ide tartozik...de hátha...)

#váladèk
2013. szept. 24. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fertőzés?
2013. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
szóval már nem vagy szűz 14 évesen?...
2013. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A váladéknak van szaga? Vagy valami furcsa benne?

Menstruálsz már? Nem lehet, hogy ez a fehér folyás?

A barátod kufircol másfele is? Vagy jársz uszodába? Voltál nyilvános helyen WC-n? Mert akkor lehet fertőzés is.


Anyukád nem tud neked segíteni, mert igazából ő az illetékes.


Sajnos így, hogy már nem vagy szűz, ha fogékony típus vagy, a pillanat tört része kapod meg a bacikat. Már nincs ami megvédjen a fertőzésekkel szemben.


Érdemes lenne évenként elmenned nőgyógyászhoz, mert az aktív szexuális élettel egy újabb rizikó faktort hoztál be az életed. A méhnyak rákot és az egyéb fertőzéseket így ki fogják szűrni időben.


Én nem is mondjuk anyukádat, de bizalmas női rokont bevonnék ebbe a titokban, mert ha bármi gond lesz, és hidd el nekem ilyenkor sok gebasz szokott lenni, akkor lenne egy tapasztalt nő aki segít, hogy merre indulj. Úgy azért könnyebb ha tini korodat nem görcsbe rándult gyomorral éled végig. :)

2013. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz.
2013. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nemi életet élni, az szép... Mnej orvoshoz ha nem használtatok gumit és eddig nem iylen volt akkor valószinüleg valami fertőzés. Ngayon remélem hogy rendesen védekeztek legalább.
2013. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló! Kapaszkodj meg! Sajnos már 12 évesen is lehet törvényesen nemi életet élni, ha az idősebb fél 14 és 18 év között van.
2013. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

10hònap után feküdtünk le.

2nap mulva 15 vagyok... (tudom fiatal vagyok ehhez...de senkinek semmi köze)

Minden esetben vèdekeztünk gumi òvszerrel.

A gumi nem szakadt! Párom nem csalt meg!

2013. szept. 24. 11:19
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja ès a váladèknak nincs szaga... csak ilyen vizes...
2013. szept. 24. 11:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen van menzeszem... most már lassan kezd beállni...
2013. szept. 24. 11:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem peteérésed van.
2013. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!