Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Bővebben lent.

Mitől van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már negyedik napja barnás-feketés folyásom van. 19-edikén kezdődött, egy naptár szerint pedig 18-án van úgynevezett peteérésem. Utánaolvastam és arra jutottam, hogy ezzel van összefüggésben, viszont nem igazán értem mit is jelent ez, letudná nekem valaki ezt a petérés fogalmat hétköznapire fordítani? Meg szeretném jegyezni, hogy még soha nem volt ilyesmire példa, hogy a menstruációmon kívül folyásom legyen. Mi az oka?

2013. szept. 22. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L
2013. szept. 22. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Fogamzásgátlót szedsz? Nekem akkor volt ilyen folyásom középidőben, amikor már nem volt elég a fogamzásgátló hormontartalma, és új fajtát kellett volna felíratni (de nem tettem, mert majd babát szeretnénk). Nekem ezt mondta az orvosom, azóta tabi nélkül ez teljesen megszűnt. Azóta voltál orvosnál? Hogy alakultak a dolgok? 29/L
2013. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Végül elmúlt magától, mégis kissé nyugtalanít.
2013. nov. 13. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy apró gyulladás volt, ami magától helyrejött. Ha nagyobb lenne a baj, akkor jelezné a szervezeted. Viszont egy nőgyógyászati vizsgálat nem ártana azért!
2013. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!