Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől színeződik el egy idő...

Mitől színeződik el egy idő után a váladék, a tisztasági betéten?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hétben furcsa elszíneződést látok a tisztasági betéten. Annak ellenére, hogy elvileg normális a hüvelyi folyásom (szagra, színre és állagra is), a betéten időnként kisebb területen, de zöldes színű lesz a váladék. Nem mindig fordult elő, nem azonnal jön az elszíneződés, hanem akkor, ha pl. sokáig van ugyanaz a tisztasági betét. Tehát kell neki valamennyi idő, hogy megjelenjen.

Akkor lettem rá figyelmes, amikor egy hétig kefirt is ettem, napi három alkalommal, azonban már majdnem egy hete kiiktattam az étrendemből. Mióta nem ettem, azóta nem volt ez a zöldes elszíneződés, de ma megint jelentkezett. Mitől lehet ez? Volt már valakinek hasonló panasza? A kefirre nem fognám egyből rá, mert egészséges, viszont előtte tényleg nem volt ilyen problémám. Más tünetet nem tapasztaltam. Nőgyógyászhoz el fogok menni, de azért írtam ki a kérdést, mert szeretném tudni, hogy másoknak volt-e ilyen jellegű problémája, és ha igen, akkor mi volt a diagnózis.

A válaszokat előre is köszönöm!


22L


2013. szept. 20. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy frissen milyen. Lehet, hogy a betétben van valami amitől elszíneződik.
2013. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nekem sárga lett, pedig a teljesen normális színű,állagú a folyásom. Én always platinum tisztaságit használtam, de már áttértem másikra mert nekem ez az elszínesedős dolog kissé furcsa volt... nőgyógyász persze nem árt, de szerintem nem lehet olyan komoly probléma
2013. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huhh, elég régen jártam itt...

Értem. Akkor talán az én esetem sem vészes. Egyébként kb 5-6 óra múlva kezd elszíneződni, frissen semmi különöset nem tapasztaltam. De amint tudok, csakugyan felkeresek egy nőgyógyászt.

Mindenesetre köszi mindkettőtöknek :)

2013. okt. 14. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2013. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!