Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lefekudtem a baratommal, juliusban, utana bevettem egy 72 oras tablettat.Azota nem jelentkezett menstruacio. :S Gorcsol a hasam a bal oldalon.Mitol lehet ez? Kerlek segitsetek!

Koszi!



2013. szept. 20. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzatennem 2 honapja nem jott meg.
2013. szept. 20. 10:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Kéne venni egy tesztet, ha nem jön meg, vagy legalább elmenni orvoshoz, akitől megkérdezhetnéd, hogy lehet-e ilyen mellékhatása a gyógyszernek.

Ha már két havi kimaradt de terhes vagy, akkor lassan 12 hetes leszel, és nincs visszaút. Ennél egy kicsit felelősségteljesebben kellene.

2013. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor is ha a 72 oras tablettat idoben vettem be?
2013. szept. 20. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
A tabi nem jelent 100%-os védettséget. Már el kellett volna menned orvoshoz, ha nem jött meg. De ettől függetlenül egyáltalán nem biztos hogy terhes vagy. Az eseményutáni nagyon brutális hormon bomba, könnyen szétküldi a ciklusodat, pláne ha fiatal vagy. Menj el dokihoz, és nézed meg. Meg csinálj egy tesztet, az nem kerül semmibe.
2013. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok, nem rendelkezem magas testsullyal. Kb. 52 kg vagyok.es kozepes erossegu az immunrendszerem..
2013. szept. 20. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!