Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hígított tejsav minden gyógysz...

Hígított tejsav minden gyógyszertárban van? Ki használta már?

Figyelt kérdés

Sokszor találkoztam már fórumokban ezzel tejsavval de nem tudom hogy ez minden patikában kapható?

Most nem vagyok kiváncsi semmiféle prédikációra azzal kapcsolatosan hogy az irrigálás káros és felesleges. orvos javasolta hogy ezzel erősítsem a flórámat. Nem szeretem a pezsgőtablettás módszert és az egyéb kapszulás megoldásokat, gondoltam most ezt próbálnám ki.


2013. szept. 19. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Még sosem használtam, de szerintem a patikák túlnyomó többségében van, mert nem olyan különleges dolog. Irrigálás akkor lehet káros, ha túl gyakran csinálod, egyébként segít a jó pH megtartásában.
2013. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már pár helyen kérdeztem, igen van,de meg kell csinálniuk,sosincs "készleten".
2014. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!