Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra visszaállítása...

Hüvelyflóra visszaállítása szájon át? Pearls

Figyelt kérdés
Legutóbb a nőgyógyászom a Pearls YB kapszulát ajánlotta egy kezelés után, akkor használtam is, de helyi módszert is alkalmaztam mellette. Van aki használta már önmagában hüvelyflóra visszaállítására? Most problémás nekem a helyi kezelés, ezért lenne jó, de kicsit szkeptikus vagyok, hogy tényleg helyre lehet-e állítani a hüvelyflórát szájon át.

2013. júl. 4. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel még nem hallottam, mármint hogy szájon át. Nekem is kellett a hüvelyflóra visszaállítására alkalmaznom de nekem a Betadine hüvelykúpot. De erre a célra használtam már probiotikumos tampont is.


[link]

2013. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem arra adta, hogy ne legyen hüvelygombád (arra a helyi cuccot kaptad), hanem hogy a BÉLflórádat visszaállítsa.

A baktériumok nem szívódnak fel (csúnya is lenne), hanem a bélben elszaporodnak.

Ha a hüvelyflórádat szeretnéd visszaállítani, arra helyi szer kell.

2013. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Első, a betadine egy fertőtlenítő, nem állít vissza semmilyen flórát. Hüvelyflórát leggyorsabban helyi kezeléssel lehet visszaállítani, de szájon át elég nehéz. Lehetséges, hogy a dokid a bélflórád szeretné rendbe hozni, mert amit előtte kaptál kezelést, az roncsolta. Ha nincs rendben a bélflórád attól is sok hüvelyi panaszod lehet, ezért akarhatja azt is kezelni az orvosod talán.
2013. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is így gondolom.


A nőgyógyászom helyi kezelés után javasolta, annak meg szintén nem hiszem, hogy a bélflórára hatása van.


"A hüvelyi baktériumflóra egyensúlyának megbomlása utat nyithat a kórokozók támadásai előtt. Támogassa a védelmet nyújtó, természetes hüvelyi mikroflóra épségét Pearls YBTM (Yeast Balance) probiotikummal!"


Ez van a leírásában, és kifejezetten lactobacillust tartalmaz, de nekem akkor sem jön össze ez egy szájon át szedhető kapszulával. Ráadásul az ára is elég borsos, úgyhogy inkább maradok a helyi kezelésnél.

2013. júl. 4. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez nagyon sántít:DD Ha megeszed a bacikat, hogy jutna a hüvelyedbe? Hihetetlen, hogy miket képesek eladni.


Egyébként a hüvelyben ható antibiotikumos készítmények hathatnak a bélflórára, mivel a hüvelynyálkahártyán keresztül felszívódhatnak.

De a bélből nem szívódnak fel a bacik, hogy utána a hüvelybe kerüljenek, ez baromság:D

2013. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az áll, hogy bélflóra helyreállítására való.

2013. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!